Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH SPRZEDAŻ HURTOWA DOSTĘPNA BĘDZIE WKRÓTCE

Współpraca hurtowa

Zajmujemy się dystrybucją biżuterii ze stali chirurgicznej - damskiej oraz męskiej. W ramach biżuterii damskiej oferujemy celebrytki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki, wisiorki, przywieszki i łańcuszki. W ramach biżuterii męskiej, wyroby takie jak: bransolety czy też łańcuchy. W ofercie posiadamy oryginalną stal chirurgiczną marek takich jak Blueberry, Xuping, 316L oraz innych, dzięki czemu nawiązując z nami współpracę zyskasz tylko i wyłącznie zadowolonych klientów. Systematycznie poszerzamy ofertę o najnowsze wzory co gwarantuje stabilność w biznesie i ofertę zawsze na czasie. 

Chętnie podejmujemy współpracę z małymi oraz dużymi firmami. Gwarantujemy fachową obsługę, atrakcyjne ceny - pomoc w wyborze towaru na start oraz pozyskaniu ekspozytorów. Chętnie podzielimy się również naszą wiedzą na temat marketingu czy też odpowiedniego zaprezentowania towaru. W ramach współpracy wysyłamy paczki, bądź też oferujemy możliwość odbioru osobistego. 

Oferowane przez nas ceny hurtowe są niskie co pozwala naszym partnerom sprawnie konkurować na rynku. 

Większość oferowanego przez nas towaru posiadamy w naszym magazynie, dzięki czemu możemy zagwarantować niemal natychmiastowy czas realizacji zamówień i szybką wysyłkę.

Jeśli poszukujesz informacji na temat współpracy hurtowej skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 502 647 843 lub napisz maila na adres biuro@marsandia.pl.

Stal chirurgiczną, którą posiadamy w ofercie znajdziesz na następującej stronie: https://www.marsandia.pl/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-damska-26

W jaki sposób uzyskać dostęp do cen hurtowych?

SPRZEDAŻ HURTOWA DOSTĘPNA BĘDZIE WKRÓTCE - OBECNIE REJESTRACJE SĄ WYŁĄCZONE

1. Załóż konto w naszym sklepie

2. Wyślij maila na adres biuro@marsandia.pl lub też bok@marsandia.pl z dokumentem potwierdzającym prowadzenie działalności gospodarczej, może być to np. wpis z CEIDG.

3. Po pozytywnej weryfikacji zostaniesz poinformowany/poinformowana o przyznaniu statusu klienta hurtowego i cen hurtowych.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji.