Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki na każdą okazję, antyalergiczne, wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na działanie warunków atmosferycznych! 

Filtry

Kolczyki Jest 105 produktów.

Wszystkie kolczyki, które posiadamy w ofercie wykonane zostały ze stali chirurgicznej cechującej się niezwykłą trwałością. Zapewnia to satysfakcje z zakupów oraz pewność, że produkty te nie będą ulegać presji czasu, śniedzieć czy też odbarwiać się pod wpływem wody. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji kolczyki te nie różnią się wyglądem od biżuterii złotej czy srebrnej i świetnie wkomponowują się w łączone kreacje.
Kolczyki ze stali chirurgicznej charakteryzują się mnogością dostępnych modeli. W ofercie znajdują się: misie, koniczynki, puzzle, oczka, kółeczka, motylki, oraz wiele innych. Dzięki temu, każda kobieta znajdzie model z którym będzie czuła się dobrze. Co więcej, odpowiednio wybrane kolczyki ze stali szlachetnej pomogą w podkreśleniu własnego stylu i indywidualności. Kolczyki ze stali chirurgicznej bardzo dobrze komponują się z bransoletkami dostępnymi w naszym sklepie. Bransoletki ze stali chirurgicznej oraz kolczyki tworzą świetnie dobraną parę i pozwalają na wykreowanie na prawdę ciekawej i zjawiskowej stylizacji. Co więcej, stal chirurgiczna sprawa, że nie należy obawiać się o problemy takie jak przebarwienia czy zmiana koloru. Co więcej, niemal każda osoba może pozwolić sobie na tego typu biżuterie ze względu na niską cenę w stosunku do wysokiej jakości. Stal chirurgiczna nie uczula, przez co wykorzystywana jest w salonach medycyny estetycznej. Kolczyki ze stali chirurgicznej nosi się na prawdę wygodnie i bez obaw o problemy z alergią.

Udanych zakupów!